GOTHİCTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Satanizm Nedir, Nasıl Satanist Olunur
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 3:33 pm tarafından versucher

» MERHABA
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 8:25 pm tarafından hakancan02

» mrb
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:55 pm tarafından the lord of darkness

» aşkımm benim:)
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:35 am tarafından Gothictrforms

» korkunç resimler midesi kaldırmayan bakmasın
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:29 pm tarafından the lord of darkness

» ******dragon resimleri*****
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:08 pm tarafından Gothictrforms

» arkadaşlar sitemize rep sistemi dahil edilmiştir
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:58 pm tarafından Gothictrforms

» slm
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:50 pm tarafından Gothictrforms

» ÜYE RÜTBELERİ ÖNEMLİ
aşk ve sevgi nickleri I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 5:41 pm tarafından Gothictrforms

Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 100 kişi Paz Tem. 30, 2017 9:56 pm tarihinde online oldu.

aşk ve sevgi nickleri

aşk ve sevgi nickleri Empty aşk ve sevgi nickleri

Mesaj tarafından Gothictrforms Cuma Mart 06, 2009 6:40 pm

SéN KaRaNLık GéCémi aYDıNLaTaN O soUk RüZGaRDa iÇiMi ıSıTaN BiR MéLéKSiN bu MéLéqiDé BéNDéN BaSKaSI GöRéMéS çnKü SéNi kmSé BéNDéN çOK SéFéMéS...
İçtiğim Sigaram Gibiydin,Tek FArkınız Vardı Sigaramı Ben Bitirirdim Benide Sen...!!!

Sêvdâ êktîm îhâñêtî ßî¢îÿørûm , ¢øk Sêvmî$tîm î$tê ßûñâ ÿâñîÿørûm , vâzgê¢îLmêz Sâñdîñ Sêñ kêñdîñî Sâñâ ñøktâ køÿûÿørûm ..

Senin virqüllerine meчdan okuчup , keskin bir nokta ile bitiriчorum haчatimda “ sen ” le baslaчan tüm cümleleri

yasamak nefes alip vermekse, yasiyorum iste sessizce...

Aşk bir güle benzer.Çiçek kısmında aşkın sonsuzluğunu yaşarsın diken kısmında ise aşkın sonsuz acılarını yaşarsın!..

Aşk Bir Turşuya Benzer Yiyenin İçini Bulandırır Ymeyenin Ağzını Sulandırır...!!!

yenı bır sayfa actım kendıme sen yoksun aklbım hayvanat bahcesı degıl kı ıcınde kopekler olsun

AleMiN PiYaSa KuRduGu YeRDe FiYaTLaRi BiZ KoYaRiZ

Aşk kıskanarak başkasından görerek değil, yaşanarak anlaşılır..

אคşı๓ız ๒üאü๔üкçє ђคאєllєгเ๓เz кüçülüא๏г,ђคאєllєгเ๓เz кüçül๔üкçє кıรкคภςlıкlคгı๓ız ๒üאüא๏г!(؟ครเ ؟ ๓єlєк

вαzıℓαяıмız şαятℓαяα şєкιℓ νєяιуσя, вαzıℓαяıмızα şαятℓαя şєкιℓ νєяιуσя ѕєη нαηgιѕιѕιη
Gothictrforms
Gothictrforms
LUCİFER
LUCİFER

Erkek
Doğum tarihi : 01/05/90
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : paldera
Teşekür : 5
Teşekür Gücü : 152

- Similar topics