GOTHİCTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Satanizm Nedir, Nasıl Satanist Olunur
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 3:33 pm tarafından versucher

» MERHABA
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 8:25 pm tarafından hakancan02

» mrb
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:55 pm tarafından the lord of darkness

» aşkımm benim:)
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:35 am tarafından Gothictrforms

» korkunç resimler midesi kaldırmayan bakmasın
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:29 pm tarafından the lord of darkness

» ******dragon resimleri*****
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:08 pm tarafından Gothictrforms

» arkadaşlar sitemize rep sistemi dahil edilmiştir
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:58 pm tarafından Gothictrforms

» slm
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:50 pm tarafından Gothictrforms

» ÜYE RÜTBELERİ ÖNEMLİ
ağla bugün nefretimi kazandın I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 5:41 pm tarafından Gothictrforms

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 100 kişi Paz Tem. 30, 2017 9:56 pm tarihinde online oldu.

ağla bugün nefretimi kazandın

ağla bugün nefretimi kazandın Empty ağla bugün nefretimi kazandın

Mesaj tarafından murderousboy Ptsi Mart 30, 2009 3:46 pm

Hayatımdaki en keskin pişmanlığı ve tek nefretimi taşıyorum içimde. Sen benim uğrunda her şeyi verebileceğim yürekli sevdamın içindeki yüreksiz sevdiğimsin. öyle küçük bir dünyan vardı ki senin, sevmesini bilemedin,BİLEMEZSİN. Sen ki uğrunda canımdan geçtiğim insan, sen ki tek sözüne yeri göğü bir edebileceğim insan, sen ki on yedi yıllık hayatımın tek sevdası ve bundan sonra da yaşanacaklar sana hissettiklerim kadar büyük olmayacak olan insan,yazık ki koca bir hiçsin.. Aslında sana insan demeye bin şahit ister, çünkü senin duyguların yok, çünkü senin hislerin yok. Çünkü senin bir yüreğin yok ki insanlığın en büyük kanıtı budur. Bir yürek. Ama sende yok. sen her insana seviyorum , her insana kadreimsin, her insana beni bırakma diyebilecek kadar basit birisin. BASİT, BASİT BASİİİT!!!

Ağla bugün, yüreksizliğine, ağla bugün şerefsizliğine, ağla bugün kendine, ağla yüreksiz sevdalım ağlaa...

Çünkü sen yürekli sevdalara yakışmayacak basit insan, çünkü sen sadakati bileyen nankör kedisin. AĞLA NANKÖRLÜĞÜNE... Ağla kendine..Çünkü yüreği sevgiyle çarpan, nefret duygusunu hayatındaki tüm karanlık kuyuları açanlara inat tatmayan, hayatın tüm acımasızlıklarına sevgiyle sabırla karşılık veren ben, artık senden nefret ediyorum.Sen tüm sabır ve sevgi sınırlarımı sonuna getirdin.Ferhat olsaydım dünyayı delerdim,mecnun olsaydım melekleri insanlarla konuşmaya ikna ederdim,kerem olsaydım ateşimle yalnız seni değil,yelnız kendimid değil dünyayı yakardım.kısacası sen nefret nedir bilmeyen dünyamın İLK NEFRETİSİN. bunun için AĞLA ve KENDİNİ KUTLA!
murderousboy
murderousboy
home dark

Erkek
Doğum tarihi : 04/04/91
Teşekür : 2
Teşekür Gücü : 51