GOTHİCTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Satanizm Nedir, Nasıl Satanist Olunur
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 3:33 pm tarafından versucher

» MERHABA
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 8:25 pm tarafından hakancan02

» mrb
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:55 pm tarafından the lord of darkness

» aşkımm benim:)
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:35 am tarafından Gothictrforms

» korkunç resimler midesi kaldırmayan bakmasın
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:29 pm tarafından the lord of darkness

» ******dragon resimleri*****
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:08 pm tarafından Gothictrforms

» arkadaşlar sitemize rep sistemi dahil edilmiştir
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:58 pm tarafından Gothictrforms

» slm
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:50 pm tarafından Gothictrforms

» ÜYE RÜTBELERİ ÖNEMLİ
Ölüm Yine Zamansız Gelmişti I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 5:41 pm tarafından Gothictrforms

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 100 kişi Paz Tem. 30, 2017 9:56 pm tarihinde online oldu.

Ölüm Yine Zamansız Gelmişti

Ölüm Yine Zamansız Gelmişti Empty Ölüm Yine Zamansız Gelmişti

Mesaj tarafından Gothictrforms C.tesi Mart 21, 2009 5:38 pm

yine kaprisliydi gözlerin ben yine sana kızıyordum yapacak başka birşeyim yokmuş gibi...insan anlayamıyor bir an yanında olan şeyin diğer gün kaybolacağını bilemiyor işte...ölümlerin zamansız gelişini insanı sevdiklerinden nasıl kopardığını unutuyor ya da hatırlamak istemiyor...

kapris değilmiş meğer gözlerinden bana bakan duygular benim mutluluğummuş tek isteğin bilemedim be annem inan o an aklıma hiç gemedi böyle şeyler.sen yanımda olacaksın benim yanlışlarımı hep doğrulayacaksın sandım işte ama; bilmiyordum ki ölümlerin zamansız ve mekansız olduğunu.

evimiz sanki şimdi ev değil biliyor musun?içinde sen yoksun her gün bizi bekleyen saran sarmalayan...nefis yemek kokuları da gelmiyor artık ben daha yemek yapamıyorum zamnında çok öğretmek istemiştin de ben istemem öğrenipte ne yapacağım demiştim ama öğrenmek gerekiyormuş herşeyi bunu sen gidince anladım.

daha benim üniversiteden mezun olacağımı görecektin kızınla gurur duyacaktın alkışlayacaktın ama olmadı dimi zamansız, ani ayrılıktı bizimkisi...ama yine bir yerlerden göreceksin duyacaksın ve hep benim yanımda olacaksın biliyorum annem sen beni hiç yalnız bırakmadın ki zaten...

şükürler olsun ki benim annem hayatta onu kırdığım üzdüğüm zamanlar oluyor olmuyor değil...ama onu çok seviyorum inşallah hep benim yanımda olur sıcaklığı hiç gitmez yanımdan allahım almaz onu benden...hayattayken kıymetini bilmek lazım bazı şeylerin...

Meryem Sivribacak
Gothictrforms
Gothictrforms
LUCİFER
LUCİFER

Erkek
Doğum tarihi : 01/05/90
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : paldera
Teşekür : 5
Teşekür Gücü : 152

- Similar topics