GOTHİCTR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
En son konular
» Satanizm Nedir, Nasıl Satanist Olunur
10larca nickk..... I_icon_minitimeCuma Eyl. 09, 2011 3:33 pm tarafından versucher

» MERHABA
10larca nickk..... I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 8:25 pm tarafından hakancan02

» mrb
10larca nickk..... I_icon_minitimePtsi Ocak 31, 2011 6:55 pm tarafından the lord of darkness

» aşkımm benim:)
10larca nickk..... I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 12, 2009 12:35 am tarafından Gothictrforms

» korkunç resimler midesi kaldırmayan bakmasın
10larca nickk..... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 1:29 pm tarafından the lord of darkness

» ******dragon resimleri*****
10larca nickk..... I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 7:08 pm tarafından Gothictrforms

» arkadaşlar sitemize rep sistemi dahil edilmiştir
10larca nickk..... I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:58 pm tarafından Gothictrforms

» slm
10larca nickk..... I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 5:50 pm tarafından Gothictrforms

» ÜYE RÜTBELERİ ÖNEMLİ
10larca nickk..... I_icon_minitimePerş. Nis. 16, 2009 5:41 pm tarafından Gothictrforms

Kimler hatta?
Toplam 3 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 100 kişi Paz Tem. 30, 2017 9:56 pm tarihinde online oldu.

10larca nickk.....

10larca nickk..... Empty 10larca nickk.....

Mesaj tarafından Gothictrforms Cuma Mart 06, 2009 9:41 pm

beDeNiM saqLam buLunMusH yüReqiM paRmprÇa

yoqLuquN sNa bnDn yaqıN..aRdıqH oNa aShııM..

o.O aHırDaMı büüDüN ne Bu maLLıqh^^ o.O

diBe vuRduuSaqh nooLmusH eLbeT çıqaRıs..1 qüN fAa 1 qün yoquS..qRaLıqhMısH haaDLar..!

CeeNneMin diByNe varıNJaa qaDr qiMseNin deiLiMm

tüM boqhDan anıLarı qöShe baShınDa bıRaqhDıM..biLe biLe öLdürdüN qaLbymDeqiE o BüüqH seBqii..

şiMdy yNmda oLsaNda heRşei bi anDa bıRaqhSaq saDece iqiMis yaŞasaqH şU qoJaman düNNada..

qıRıLmamıŞ soN qaLby qıRmAa qeLdiM çHoq deiŞdiM pHen aRdıqH meLenqh deiLiMm..!

bNm iÇin aRdıqH biDDyy..
qeRy döNmeN uMruMDa deqiL..
hoşÇaqaL deriM..
HiC bu qDr aCıdMadı..
hiC qiMSe sNn qdR acıDmaDy caNıMı..:/

MudLuLuqu çöSmeqH iÇin mudLuLuqa inanMaqh LasıM..mudLuLuqh çıqH orDaa iNanıoRuM zaNa..

qüÇüCüq qaLbyM qıRıLqaN..qaLdırMas heRşei..seViLmeSy iSe eN büüqH heDeFy..!

Di’Ly qeÇmiShdeN deqH yaraMSıN sheNn..!!

Ne qDr çaBa aRfeddiM o qDr uZaqhLaşDıN bnDn..

aLemY aLeM yaBan bi qaÇ qaLdaqhSa..qRaLichLiqH bNa deiL sNa yaqıShıR dadLııM..

seNmiiDn o haaDıMn
baŞ roLüNü feeDiiM
beCeriqHsiS fiqüRaN
üSqüNüM aRdıqH
maSaLLara inanMıoRuM
sHenDn bi qaHraMAn çıqaRdaMam..!

qaLbimiN qıRıqhLrı qöDünE baDsıN...!! x]

3 yaNNısHıM 1 doqRuMLa çeqDy qiDDy.. büDn hiqaEm burada biDDy..

qiDmE diE yaFarSaM boShuNa sHenn qöSüN duSharDa..biDDy biLoruM asLnDa qaLbiN baShqasıLa.. iLqh qiDn sHen deiLsiN qoRqMa aLıshDıM yaNNısLıqa..

pHeNy sefMeqh iÇiN pRogRamLanMa deVreLriNy yaqaRm

hoplayaROCK zıplayaROCK inanaROCK coşaROCK e birscıqda matROCK dinnemeq lasm ROCK
Herşein YaLan oLduu ßi Yerde Gerçei aRamakLa MeşquLüm..

En kücük ihtimaLin ßiLe DeqiLken
En ßüyük Yaram OLuyorsun ..!
aLdıqım Her neFeS Seni Yüreqime
Beni öLüme zinCiRLiyoR ..!
Saate ßakıyorum
Akrep intihar'a qeLiyor ..

her güzL şey ßidermş..aSk NedenSiz Sevmekmş..

ßir Daha A$ık OLamam ßu $ehirde.
İki Kéz YıkanıLmaz Ki ßir Néhirdé.
ßir Daha Canımı Yakamaz Hic Kimse.
Uzak Dur ßéndén Ey A$k Mümkünsé..!

Bana akıL veRmeden ÖnCe geRi kaLanın sana yeTip yeTmeyeceğiNi heSapLa!

KenDim oLmaı SeçDim SeçeLi.. öqRenDim Veda eDmei..

yıLdızLar Kadr uZakmı Bna MutLuLuk..?

uÇan baLonLra takıLmıSh HaaLLerm..

Deqer FerdikLermn göDü kaLkmasın..DeqeRi aLırm göD Gbi kaLrsn..!

oLmas oLsn böLe aShk.. Shen Bna uSak.. Bhen Shenden uSak..

SensisLk Kanıma KarıŞdı.. Gücm kaLmadı aRdık KomaDaım..

rüsgar alıp gotürür bni sonsuz karalına.. canım yanar çığlıqlarla.. ama hiç acı yoq ..!üsmes beni ağlamaq bedenim alışmış sonuçda

Yokluğun, ismi bile henüz konmamış bir çocuğun katilidir şimdi....

DüNya ßiR fiLm açıLıR peRdeN mutLu s0Nda y0k kaçaR hep seNden..NefRet edeRsin seyiRciLeRden..sahNesi geRçek tek 0yun öLümdüR..

yαLиızLıк вüтüи dαмαrLαrıмı çαтLαтıyor…!!!
ßeni ßu oyunLarLa yıkamazsIn ya ßiRaz daha çaLı$ yada acI çeKmeye aLı$ !
ßaNa haVa atıJam dİee kendİnİ kasma damaRındaqİİ kanIn biLe baNa hasDaa

içimdeki karanlığı patlatacağımve beynimin ölümcül yaşlarıyla ağlaya ağlaya yepyeni bir insan pırıl pırıl bir can bitecek toprağa...

°•. °• KimSeyi AraMıyOrum ArtıK...OLanlar ztN yanImdA ..S.kTİR Olup GidenLer KiMİn UMRUndaa?? .•° .•°

Dönüş yoqqi her hatadan gözlerde btmişse yürekte aranmaz inan sna deli gbi aşıkken kybettiin aşkına yan seni çok sewmiştm inan!!!

Kanayan yaralarına kan dursun die başka bedenler basarsan mikrop kaparsın...!!...

enjekte eddim tüm hayallerimi karanlıaaa...!!!
aydınlıın hapsolduu karanlıında ösgür bırakıldıı yerde son çırpınışları ruhumun

Sizøfrenik Ruhum intihara meyiLLi....õLmek iStiyør øLemiyøRum..

Ciqlik iStiyør kuLaklarim..ya atmaLi deRinden yada attirmaLi derinLerden!?

Ruh ’um kârânLîk'Lârâ , ßêdênîm sana âît...

NeFreT ve aCıNın biRLeşimiYim Ben aĞLaMak FeLseFeM öLdüRMeK eĞLenCeM...

tahta tekerleklerle ceset taşıorlar,
cesetlerin bazıları yaşıorlar...
cesetler bi daa ölmckler,
cesetler gerie dönmicekler!

Hayallerim var gerçek olmayan, umutlarım var bir türlü hayallerime ulaşamayan, bir sevdiğim var uzaktan bile görülmeyen, bir derdim var çaresi ölüm olan...

''Hep İçiNe ataN , hç bişei kafasıNa taKmıyo Gibi görüNen , MutLuLuk roLü oyNayaN kız , artK roLüNü İyi oynayaMıyoR''

daha da sessizleşiyorum her geçen günde daha da hissizleşiyorum her hissizleştiğimi fark ettiğimde...

ölüm yine aynı yerde aynı saatte çıktı karşıma ama bisey eksikti ve ben hala gülmekteydim çünkü sen çoktan ölmüştün

Yine Dert,Tasa,Keder Herşey ßeni ßuLur Hayatın AnLamı ßumudur

YaLnız Yaqmur Yagdığında Séwiyorum ßu Şehrin InsanLarını.. ,, Herkésin Yüzü Gözü IsLaq ßaşLarı Egik.. ßenim H£p oLdugum GiBi

Tutamadıgım éLLér éLLérin oLdu
Anné,kücükkén ßi yérim acıınca
öpimmdé gcsin dérdin ya..
KaLBim acıo anné hadi öpté gcsinn

Yürüdüğümüz yoLLardan geçtim fark; yaLnızLık.. Şimdi tek başıma odamdaym, soğuk we karanLık..!

ßitmez dediğim her $ey bitti, gitmez dediğim herkesin gittiği gibi..

ÖLmek için sebebim Yoq AmA yasamaq İçİNdE SINIRDAYIM

ZıLqıtLarı AqıtLarın Kucaqına Bırakan Bir Şehirde Yaşlenıyorum Hüzne. Aqıt Yakmayı biLmeyen qencLiqim. Acı DemLiyor diLinde

TabutLara Sıqamayacak Kadar intihar Var. Seytanın Siparişi

Uzak Durun DüşLerimden. Cekin Terapi OrduLarınızı

Dü$Lermde pusLu ßi intikam biLeklermde ßayat ßir intahar øySa öLünücek ßir$ey yokmu$ Sen qidnce ya$anacak ßi$ey øLmadıqı kadar!

Bir cinayetten ibaret katlettiğin satırlarım..

ßέηi †aηЯidaη qέLέη мέsajLaЯLa iKηa έ†мέyέ caLi$мa !.. KέηDi i$LέDiqiη quηahLaЯLa ßέηi su¢LuyoЯsuη...

Merdivenlerden çıkarken orada olmayan bir adama rastladım..bugün de yoktu orada!..keşke,keşke hiç gelmese...

Birgün bu eğlenceli ışıklar bitecek..yalnızlık gerçek demek..gerçek bizi çekecek!!!..

Bizden nefret edin çünkü sizden değiliz,arkamızdan hep küfredin kendimize kefiliz,dünyalarımız farklıdır anlaşamıycaz eminiz..asadan ölümü çıkaran üstadın nesliyiz biz

ÇığLık atmaK istiyor içimin DerinLikLeri // ßu korkunç sessizLik durduruyor ßeni

ßÜTün dünya GüNAHkaR MAsuM dEĞiİLiz HiçßİrRİMis
güLLeRim devRiLiyoR gençLiğim savRuLuyoR vedaLaR yoRdu beni biLdiğin gibi değiL...

insanLıqK öLdü ..! katiLi ; menfaaT !

yoqK oLmayı qözZe aLdımm ! teKRar senDe doqmaK içhinn !

aşqKı tekRar istememM ! ziyanN ederRsinN !!

yaLnızLıqın adamıyım ! anLa ßeniİ !

deNeeee ! yanıLLL ! qöRR ! qeRçeqii qeçmi$i yoqK sayaRaqkK !

'' İnanıyorsan Savunduklarına, Arkasında Duracaksın...Gerek Yok Cellada Çıkarıldığında Darağacına, Tabureye Sen Vuracaksın!''

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !

Onun benim için ağladığı her bir damla gözyaşında ben derin sularda boğuldum

^kArAnLıK hApSeDiYoR bEnİ,gÖrEbİlDiĞiM tEk ŞeY,mUtLaK dEhŞeT,yAşAyAmIyOrUm,ÖlEmİyOrUm,KıSıLı KaLdIm KeNdİ iÇiMdE,kEsİp Al HaYtıMı

[[==>..bho$weR heP ayNı masaL 'hayaT we ßen' i$Te o KadaR..<==]]

[ŠїĿэмїyояѕáη кáяáŁıyacáкѕιη ! ]

birR çıqLıqK buLsamM ! hiç sSusmayanN , yaDa biR cümLe beniİ anLatanN !

Ne Kaldı Geriye Ztn Bir sürü Boş HaTıRa..Yaşamak DeiL ki Bu GörüntüLer VaR AdeTa!!

BiR Lodos Lazım Şimdi Bana,BiR Kürek bir de Kayık..Söverim gelmişine geçmişine Ayıpsa AyıP!!

Dost Dediğin ; Dost Ağlayınca Seninde Ağlaman Değil !! Dost Dediğin ; Dostun Ağlayınca Senin Kafana Kurşun Sıkman Demektir . . .

GönLüm kırGın ve yaraLı, Seni unuttum sanma bu gönüL Sana haLa SevdaLı ama bu yürek Seni bir daha anmayacak kadar DeLiKaNLı]

ÇoK öZüR DiLiOrUm ELLeRiNi tUttUğUm iÇiN... ÇoK öZüR DiLiOrUm gÖzLeRiNe bAkTIğIm iÇiN ÇoK aMa ÇoK ÖzÜr DiLiOrUm SeNi İnSaN yErİnE KoYuP SeVdİğİm iÇiN..

Belki"lerden, "İhtimal"lerden, "Keşke"lerden Medet Umuyorum. Senin Büyük İhitmalle Yabancısı Olduğun Düşler Büyüterek... SonsuzLuk Koyuyorum Senin O Güzel Adını...

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor..

SaYenDe YoLa GeLdi KaLbim YanLı$ı DoğRuYu AyıRıOr Sen ekSiLeLi HaYaTımDan YüZÜmDe GüLLer aÇıOr

*Há¥áT ¥íÑé...; qíRí$, qéLí$mé, SoNuÇ.. qírí$ ; ÑéDéѧíZ... qéLí$Mé ; úMíT§íZ...§oÑuÇ ; GéRéK§íZ.....

BuLUtLaR AğLıYoRsA bEn SuSaRıM Exclamation BeN AğLaRqEnDe OnLaR SuSSuN!

kaR$ıLıqsıs duyguLar nefRet kusaR..ßn gidiiim ßu gece buRası ßana Dar !haDe bye bye=))

Kırgıήıм ..Kįмέ oĿdцgцήц Nέyέ oĿdцgцήц ßįĿмέdέή Kırgıήıм..ßέĿkį Hąyątą ßέĿkį Kέndįмέ Kırgıήıм Sądέcέ..

"HayaT BiR HikaYe, YaşasaN Ne oLuR, öLseN Ne oLuR?"

"Yaşam aCı ßiR SoğaNa ßenzeR, SoğaNı KaT KaT SoyarkeN, ZamaN ZamaN aĞlatıR."

qiT Ne duruosuN seNde qiT sNNde bi faRkıN yOkmuss...

heLaL oLsun sNa ßi kaLbi parçaLadın ßi yaşaxı ßiTirdN heLaL oLsunn...

çoK korkyOrdum sOnnda sNde qidersiN die qiTTin iştee qiTTin...

Kayßede ßiLecegim Hiç ßi$ey Yokken Kendimi KayßettiM

нαѕяєтℓιк çєкιℓмισя вυ ѕσυк gє¢єℓя∂є ѕєηѕιz нιç уαşαмα∂ıм кι вυ кαнρє вσş şєнιя∂є ѕєηι çσк ѕєωισяυм ѕαηα мє¢вυям...

küçükken marketten leblebi tozu alıyordum ve kamışla içimde çektiğimde boğulurdum.Şimdi ise acılardan boğuluyorum

çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa

Sevdamı €n Çok Anlatmak İstediğim Suskunluğumsun Artık...Sustum..Oysa Anlatacak Ne Çok Şey Wardı..!

ߣN ßiR CaDıyIm SenDe ßeNiM HeRŞeyiM oLaN ßi SüpüRGe..FaRzeTKi SeNDeN vAzGeÇmiŞiM..CaDıLıGıMıN ßi ÖnEmİ KaLıRmI SeNCe...

aşkından yollara düştüm hayat beni derbeder ederken düşüncelerim tükenirken tek pişmanlığımdın

...:::BenÇokAyrıLıkLarYa$adımOyüzdenßiti$ikYazdım Her$eyi:::...

' ..//AnLaMı YoK !!! DoĞaN HeR GüNe LaNeT !!! Bu ÇoCuK KaDeRiYLe BaŞ BaŞa KaLDı\\..

Gideceksen Bahane bulmadan git.! Adam gibi sevmedin.Bari adam gibi Hayatimdan çek GIT..!!

*BiZ ÇaKaLLaR GiBi SoSYeTeNiN KiZLaRiYLa DoLaSMaKTaNSa, YeRe DuSeNi KaLDiRaN, aGiR BaSLi DeLiKaNLiLaRDaNiZ

Yürüdüğün yollardan geçebilirsin bir daha;Fakat anlılardan ASLA...

Sen Bizi ALeme DeğiL, KaranLık Çöktümü GeceLeRe Sor..

AŞK..kaç yaşına gelirse gelsin..kiminbedenine uğradıysa..derin kesikler bırakıp..arka kapıdan sessizce çıkıp gidiyor..!

SeNi iÇeReN MaSaLlArIm aNlAtIlAcAk kAdAr kIsA DeĞiLLer...

' SiGaRa We RaP sEn BeNi AnLa !!!!

TeK bİLeTliK sEVdA YeLKeNİyDim dÖnÜŞüm İMkAnSıZ...
..
Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

)§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!..

If you show Me reaL Love baby i’ll show you mine..
(bebeim eğer bana gercek askını gosterırsen bende sana benımkını gosterırım..)

You see that shackle..? I’m Your sLavee…!
(Kelepcelerı Goruyormusun ? Ben senın KöLenim..)

I’ve become so numb , i cant feeL you theree..
(Çok hissizleştim , senin burda olduğunu biLe hissedemiyorum..! )

Do you ever wanna run away?Do you locked yourself in your room , with the radio on turned up so loud..No one hears your screaming..
(Hic uzaklara kacmak istedinmi? kendını hıc odana kitledinmi..radyonun kısık sesını arttırarak..Hıc kımse duymaz senın çığlıklarını..)

She said I’m leaving..Cause He cant take the pain..It is hard to continue this love it aint same..
(gidiyorum dedi çünkü acıya dayanamıyordu..bu aşka dewam etmek zordu we hicbirsey aynı değildi…)

Things I loved before, are now for saLe..
(önceden sewdiğim hersy şimdi satılık..)

Here is a little story that I made up So Let’s make believe
( benım uydurduğum bir hikaye bu,o zaman kendımızı ınandıralım..)

I’m just a crazy kind of girl I wanna shop around , I’ve just begun
Don’t wanna settle down
( ben cılgın bır kızım alıswerıs yapmak ıstıyorum..daha yenı basladım durulmak ıstemıorm..)

uYkum gİbi geLsene..

alem aşıq oLuOO sonRa aLkoLiqq B3n kenDimee aşıım hemDe pLatoniqq

ÇocuK OLsam YénidéN...Sadécé Düştüğümdé Acısa Canım ...Çok Koştuğum İçiN ÇaRpsa KaLbim ...Ya da BékLédikLéRimiz Uyuycam - Uyancam Hésabı YaptıKtan SonRa GéLsé... Ama ÇocuK DéğiLim ARtık ;
GéLmiyoR ßéKLédikLéRim!!!

Kelimeler yetse daha neler neler buldum.. Elimle koymuş gibi huzurluyum !

resmini çekmelisin her anın kanıdı olmalı her feryadın

İki rayı gibiyiz bir tren yolunun yakın olması neyi değiştirir son istasyonun ?

KaZa qibiyim,kimin başına qeLceim beLLi oLmas..

1 DiLék Tut 1 $iir Yas ßana. Hayatımı Yas. Yas Ky 1 Oyun ßozan OLmadıqımy Oyunun ßozuk OLduqu Anna$ıLsın

ßén qüLLérimi SoLdurdum Sén Papadyana İi ßak..!

Hic1$é SöLémé Hic1$é Yapma. Nédén Mi? Cünkü ßén ÖLé Yapıorum..!

Hani hérkés dér ya iLérdé ßunLarı hatırLayıp qüLécéksin,, dié ßir ték ßu doqruymu$.. $imdi sana qüLüp qéçiyorum.!! " MutLuyum " ordan anLadım.!!!

MaLLardan uzak. HayvansaL vé saLaksaL ki$iLikLérdén uzak. qérçék insanLarLa Yéni ßir hayat*.

né néfés..né néfrét..artıq ßi anLamın kaLmadı $u küçücüq kaLßimdé...

oysa siah qién méLékLérdik ßiz. aqLardık nédénsiz. kırıLqan kaLpLérimiz, hép 1 hüzün kapLardı séssiz

KızıLa çaLıyordu öLén qözLérin Dü$Lérim, hayaLin, hayaLimiz ÖLüm ßéndim ama sén ya$am déqiLdin AqLamak én iyi çözüm...

Her hayatın bi ağıRlığı vardıR kOÇum,Seninki kaça taRtıyO ..?

beN Ne fünYeSi çekiLmiŞ eL bombasıyıM ne de diNamiT BeN yeRin aLtıNa
qisLenmiŞ maYıNım üsTüme baSaNııı PATLATIRIMM

mutLu soNLaR uZaq biZee..

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅_̅_̲̅м̲̅a̲̅я̲̅l̲̲̅̅b̲̅o̲̅ r̲̅ o̲̅̅_̅_̅_̅()ڪ (sigara)

--====(,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̲̅,̅̅ |¯̲̲̅̅()--©️ (şırınga)

|̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] VoLume ıııııııııııııııı[]ıııııı %85 Bass ıııııııııııııııııı[]ıı %95 |̲̅̅●̲̅̅|̲̅̅=̲̅̅|̲̅̅●̲̅̅] (Müzik seti)

●●[̲̅ə̲̅٨̲̅٥̲̅٦̲̅]●● (Love)

̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ̿̿̿̿̿ (silahşör)

~√V''^√~√V^√V'^~---------- (kalp ritmi)
|͇̿C͇̿¤̿ ͇̿| (bayrak)
Gothictrforms
Gothictrforms
LUCİFER
LUCİFER

Erkek
Doğum tarihi : 01/05/90
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : paldera
Teşekür : 5
Teşekür Gücü : 152